Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Nagroda im. Witolda Stefańskiego dla naukowca z WUM

W dniach 9-12 września br. na Wydziale Biologii UW odbył się 25 Zjazd Polskiego Towarzystwa Parazytologicznego, podczas którego dr n. med. Anna Sulima-Celińska z Katedry i Zakładu Biologii Ogólnej i Parazytologii WUM otrzymała nagrodę im. Witolda Stefańskiego.

Nasza badacza doceniona przez Fundację Tygodnika POLITYKA

Ogłoszono listę piętnastu finalistów tegorocznych, dziewiętnastych już, Nagród Naukowych POLITYKI. W gronie 15 młodych naukowców, których osiągnięcia naukowe spotkały się z uznaniem znalazła się dr Natalia Szejko z Zakładu Etyki Lekarskiej i Medycyny Paliatywnej, rezydent w Katedrze i Klinice Neurologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zaproszenie dla mediów na konferencję prasową "Czy smog szkodzi dzieciom?"

Konferencja prasowa "Czy smog szkodzi dzieciom?"

prezentacja wyników nowatorskiego badania na temat wpływu pyłów zawieszonych PM2,5 i PM10 na występowanie dolegliwości górnych dróg oddechowych u dzieci w wieku 3-12 lat

Termin: wtorek, 1 października 2019, godz.12.00

Miejsce: Dziecięcy Szpital Kliniczny im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego UCK WUM, ul. Żwirki i Wigury 63A, Warszawa, sala konferencyjna na poziomie -1.

Gospodarz konferencji: dr hab. n med. Wojciech Feleszko, Warszawski Uniwersytet Medyczny Czytaj dalej »

WUM podpisał Deklarację Społecznej Odpowiedzialności Uczelni

Warszawski Uniwersytet Medyczny dołączył do grona sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni. Uroczyste podpisanie dokumentu miało miejsce podczas Sesji Plenarnej Kongresu Społecznej Odpowiedzialności Nauki - Nauka dla Ciebie, który odbył się w dniach 16-17 września br. w Krakowie.
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter