Piknik Naukowo-Artystyczny Uniwersytetu Otwartego UW

Miejsce:
Ogrody Biblioteki Uniwersyteckiej, ul. Dobra 68/70, Warszawa, godz. 12.00–20.00
Opis:

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w Pikniku Naukowo-Arytystycznym, organizowanym we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz Wydziałem Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Uniwersytet Otwarty dla Wszystkich: Piknik Naukowo-Artystyczny odbędzie się 14 września w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej, na ul. Dobrej 68/70, w godzinach 12:00 – 20:00.

Piknik to otwarte wydarzenie mające na celu promocję edukacji wśród dorosłych oraz rozwijania kompetencji i umiejętności przez całe życie. Intencją organizatorów jest pokazanie, że nauka może przybrać wiele interesujących i nietuzinkowych form, a także promocja twórczości chóralnej, tanecznej i innej.

Uczestnicy Pikniku dowiedzą się m.in. jak rysować rośliny, posłuchacie prelekcji na temat protokołu dyplomatycznego, będziecie mieli okazję skosztować pysznego jedzenia z foodtrucków, a także obejrzeć występ Chóru uniwersyteckiego i chóru Grochów. Nie zabraknie też wykładu o winie, atrakcji dla dzieci i warsztatów ze śpiewu oraz tańca.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wstęp na Piknik jest wolny!