Oświadczenie Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM

Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM w związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej ofertami szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, w tym jednodniowych szkoleń z anatomii twarzy na preparatach głowy ludzkiej, stanowczo oświadcza, że:

1. Oferty te nie mają żadnego związku z CKP WUM lub Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, nie są w jakikolwiek sposób organizowane ani autoryzowane przez jakiekolwiek wydziały czy jednostki Uniwersytetu.

2. Nie odbywają się na terenie WUM.

Jedynymi studiami dotyczącymi medycyny estetycznej prowadzonymi i autoryzowanymi przez Warszawski Uniwersytet Medyczny są trzysemestralne studia podyplomowe „Medycyna estetyczna”  skierowane do lekarzy oraz lekarzy dentystów oferowane przez Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem: http://ckp.wum.edu.pl/studia-podyplomowe/medycyna-estetyczna .

CKP WUM oczekuje od osób i podmiotów bezprawnie wykorzystujących markę i autorytet WUM natychmiastowego zaprzestania bezprawnych działań zastrzegając, że w celu ochrony swoich praw Warszawski Uniwersytet Medyczny może skierować przysługujące z tego tytułu roszczenia.